Ева Падлок „пали и жари“ на Инстаграм


Ep.2 Urban Explorer: Каде да се пирсате во Скопје!? ↓↓↓


Провокативната и сексапилна шпанска убавица Ева Падлок знае како се „билда“ армија од обожаватели на Инстаграм, каде брои на 1,2 милиони следбеници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock) on

Ја има добитната комбинација од жешки и бујни атрибути со атрактивен изглед и убавина, останатата работа си ја бркаат добитните фотки.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock) on

Ева е професионален модел која примарно се занимава со дизајнирање на ентериери, но нејзиниот „жежок“ ја одвел далеку од професијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock) on

35- годишната Ева во минатото работела како промотерка на МОТО ГП трките, за потоа да заврши и на насловната страница на славниот магазин „Sports Illustrated“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock) on