Емили Ратајковски гола и на филм


Викендов дерби, до дерби - се враќа клубскиот фудбал! ↓↓↓Една од најпровокативните и најсексапилни манекенки на денешницата, Емили Ратајковски, сними неколку „жешки“ и разголени сцени за потребите на улогата во нејзиниот најнов филм „Welcome Home“.

По улогата во „Gone girl” во кој игра покрај холивудската ѕвезда Бен Афлек и филмот „ In darkness” каде се појавува и Натали Дормер од филмот „Game of Thrones“, Емили се појавува и во филмот „Welcome home”.

Партнери на Емили во филмот „Welcome home” се Ерон Пол и Рикардо Скамарија со кого сексапилната манекенка снимила неколку „жешки“ љубовни сцени.