Славни

Егзотичната Жизел е горда на своите облини

Жизел Линет има 21 година и моментално живее во Бостон. Има мешано потекло од дури три земји, што ја надарило со егзотичен, неодолив и секси изглед.

Таа е една од ѕвездите на Инстаграм која ја следат скоро еден милион корисници, а потекнува од Доминиканската Репбулика, Порторико и Хаити.

Advertisements
To Top