Единствено неа ја сака повеќе од Рома – таа е поубавата половина од Тоти


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Последниве неколку дена фудбалскиот свет го поздравува и се збогува со Франческо Тоти, легендарниот капитен на Рома, кој во неделата на 40-годишна возраст засекогаш ги обеси копачките на ѕид, простувајќи се од клубот во која ја помина целата своја фудбалска кариера.

A post shared by Ilary Blasi OF (@ilaryblasiof) on

Тоти призна (како да треба да го каже тоа кое сите го знаеме) дека Рома е неговата голема љубов, но најголема и единствена љубов која ја сака повеќе од Рома е неговата сопруга Илари Бласи.

A post shared by Ilary Blasi OF (@ilaryblasiof) on

A post shared by Ilary Blasi OF (@ilaryblasiof) on

Тоти и Илари се венчаа во 2005 година и имаат три деца, синот Кристиан и ќерките Шанел и Изабел.

A post shared by Ilary Blasi OF (@ilaryblasiof) on

Прекрасната Илари во младоста се занимаваше со манекенство и глума, а денес е познато ТВ лице. Нивната љубовна приказна од самиот почеток ја следат италијанските медиуми, особено после изјавата од Тоти дека со сопругата буквално секој ден сака да има секс, но таа се жали на главоболка, па се сексаат „само три пати дневно“.

A post shared by Ilary Blasi OF (@ilaryblasiof) on

A post shared by Ilary Blasi OF (@ilaryblasiof) on

A post shared by Ilary Blasi OF (@ilaryblasiof) on

A post shared by Ilary Blasi OF (@ilaryblasiof) on