Досега невидено жешко издание на Ким Кардашијан (фото)

Познатата Ким ги почести своите фанови со една многу секси фотографија каде што потполно гола лежи во креветот.

Славната старлета позираше на креветот потполно гола, а градите ги покри со рацете. На себе имаше минијатурна бела танга, а во прв план беше нејзиниот голем задник.

Иако сите главно ги фалат нејзините облини, имаше и такви кои пишаа негативни коментари. „Треба да порасне, бидејќи е мајка“ беше еден од коментарите.