Вебкафе

Добила коментар „тргни ги тие е*ани ци*ки“ – нејзиниот одговор е брутален

Млада мајка од Англија на Инстаграм објави фотографија на која го дои детето и наиде на поделени реакции. Сепак, еден „трол“ претера со коментарот порачувајќи до мајката „да ги тргне тие ебени цицки од мрежата“.

A post shared by Aimee Wood ? (@aimeewoodxxx) on

20-годишната Ејми Вуд од Стокпорт редовно објавува фотографии на кои го дои своето 7-месечно бебе, но ваков остар и вулгарен коментар од некој непознат корисник досега немаше добиено.

Нејзиниот одговор на овој невкусен коментра, сепак, стана вирален хит на интернет. Еве што му врати таа.

A post shared by Aimee Wood ? (@aimeewoodxxx) on

Advertisements
To Top