До шминката е или до пластичната операција – Памела Андерсон не личи на себеси

Холивудската актерка Памела Андрсон се појави со синот Брендон Ли на добротворната забава која во Лос Анџелес ја организираше Шон Пен.

10-1-pamela-anderson2

Освен Памела Андресон на хуманитарниот настан присутни беа и бројни припадници на холивудската елита, но вниманието на медиумите беше насочено кон некогашната ѕвезда на хит серијата „Чувари на плажата“.

10-1-pamela-anderson3

49 годишната актерка која досега 14 пати се најде на насловната страна на магазинот „Плејбој“ го привлече вниманието зошто повеќе не личи на себе по веројатно новата естетско хируршка интервенција.

10-1-pamela-anderson4