Џенифер Лопез „везе“ на шипка

Џеј Ло, моментално една од најатрактивните и најсексапилни пејачки на светот, не ја остава и нејзината актерска кариера. Во моментов се подготвува за нејзината нова филмска улога, па за тие потреби почна да вежба и танц на шипка.

Светската ѕвезда Џенифер Лопез објави видео од пробата за снимање на некои од сцените во новиот филм. Станува збор за филмот „ Hustlers”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BlitzTV (@blitztvit) on

Џеј Ло започна да учи да танцува на шипка за потребите на овој нејзин актерски ангажман.