Џеј Ло со тасма гола „страница“ распали за InStyle


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба! ↓↓↓Иако веќе е на прагот на 50-та година од животот, популарната пејачка и актерка Џенифер Лопез нема проблем со афирмирање на нејзиното разголено тело, бидејќи поседува линија на која можат да позавидат двојно помлади убавици.

 

View this post on Instagram

 

December 2018 @instylemagazine

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Во жешка фотосесија за InStyle, 49-годишната латино дива провоцира и заведува облечена во креации од модната куќа „Валентино“.

Водам грижа за себеси и тоа се гледа“, вели Лопез, која открива дека тајната на нејзиниот младешки изглед тоа што апсолутно никогаш не пие алкохол и не консумира кофеин, а тоа го надополнува со доволно добро спиење.