Славни

Џеј-Ло позаводлива од било кога (видео)

Откако реши да настапи со неколкудневно најавување на нејзиниот нов летен хит, Џенифер Лопез конечно го објави спотот за новата песна „Cambia el Paso“ снимена во соработка со Рау Алехандро.

51-годишната супер-ѕвезда се појавува во спотот блескав градник заведува и, секако, танцува на базен и на плажа.

To Top