Џамбазов: „Македонијо, прибери се! За мојата умирачка ќе почекате“


Дерби викенд: Ел Класико, дерби на Италија и битка за Рим! ↓↓↓Преку видео обраќање кое беше објавено на Инстаграм, Игор Џамбазов вчера вечер ги демантираше информациите дека итно бил префрлен во болница и бил опериран.

Тој им ги заблагодари на хејтерите што во овој напнат ден се сетиле на него и порача: „За мојата умирачка ќе почекате. Македонијо, прибери се!“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Мајка Ти и Татко Ти (@majkatiitatkoti) on