Жешко

Дали Рами ја замени Памела Андерсон со оваа сексапилна убавица?

Мелиса Ризо е вистинска атракција каде и да се појави, особено на плажа, кога е облечена само во костим за капење, каде како магнет ги привлекува присутните погледи врз своето тело и жешки атрибути.

Но, Мелиса и тоа како знае да кокетира и провоцира пред фотографските објективи и во студиски и друг вид на фото сесии. Тоа најдобро можете да го забележите од приложениот фото материјал.

Се шпекулираше дека откако Адил Рами и Памела Андерсон раскинаа, фудбалерот ја замени холивудската ѕвезда со оваа сексапилна бомба.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Melissa Riso (@melissariso) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Melissa Riso (@melissariso) on

Advertisements
To Top