Дали го видовте неверојатното промашување на Балотели? (видео)


Ep.2 Urban Explorer: Каде да се пирсате во Скопје!? ↓↓↓


Бреша синоќа загуби на домашен терен од Интер со 2:1, а најголем „виновник“ за поразот е Марио Балотели.

Контроверзниот напаѓач го имаше едно од најголемите промашувања во својата кариера, кога во 73-та минута не успеа да ја смести топката во небранетата мрежа и тоа од само два метри растојание.

За промашувањето на Марио не се потребни коментари…Погледнете!