Да претекуваат градите: Иринчето има нови комплетчиња


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Ирина неодамна беше во шопинг и си купи еден куп нови секси комплетчиња и долна облека. Нормално, сето тоа брзо го проба и уште побрзо се пофали со истите на Инстаграм.

A post shared by Iryna (@playmateiryna) on

A post shared by Iryna (@playmateiryna) on

Можеби ќе ви изгледа дека некои се премали за нејзините бујни гради кои претекуваат од сите страни, но да ве потсетиме дека „за вкусовите не се дискутира“.

A post shared by Iryna (@playmateiryna) on

A post shared by Iryna (@playmateiryna) on

A post shared by Iryna (@playmateiryna) on

A post shared by Iryna (@playmateiryna) on

A post shared by Iryna (@playmateiryna) on