Славни

Да не беше фудбалер ќе беше Ѕвезда на Гранд – еве што пее Јоветиќ додека оди на тренинг!

Само еден ден откако во првата минута постигна гол за Севиља, Стеван Јоветиќ јавно запеа една турбо фолк песна.

Црногорскиот напаѓач и во минатото беше хит на социјалните мрежи со пеењето на екс-ју песни, а сега на Инстаграм постираше видео и откри што пее додека оди на тренинг.

Во колата на Јоветиќ ечи хитот на Нино, овој пат во изведба на напаѓачот!

???

A post shared by Stevan Jovetic (@sj10___) on

To Top