Чекаат уште една принова – второто ќе биде…


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена во август ќе добијат ќерка.

Тие не можат да ја скријат радоста што во нивниот дом по синот, ќе пристигне и едно девојче. Имено, неодамна семејството Ѓоковиќ добило потврда од лекарот на Јелена дека таа е бремена со девојче.

Јелена и Новак се посреќни од било кога и уживаат во секој момент поминат заедно.