Славни

Брутално секси на 55 години: Виолета од „Бољи Живот“ го покажа своето прекрасно тело

Лидија Вукичевиќ важи за една од најзгодните и најубави актерки на Балканот, па популарната Викторија од „Биљи Живот“ жари и пали на социјалните мрежи.

Лидија е многу активна на социјалните мрежи, па иако веќе има 55 години, изгледа неверојатно добро и постојано ги изненадува своите фанови на Инстаграм.

Pozdrav sa Save ,danas,filtera bez??❤️?

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

Снимката на која популарната актерка излегува од реката Сава, во секси бикини, веднаш го запали интернетот.

Nemoj da me snimaš! ???

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

Лидија плени со својата природна убавина, годините се на нејзина страна, а кометарите на фановите се дека „има брутално добро тело“.

??????????

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

?????????

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

Filtera bez?????????samo opušteno?

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

Advertisements
To Top