Бремена е и чекаат близнаци?


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Најпрво се ширеа шпекулации дека познатиот фудбалер Кристиано Роналдо чека близнаци од сурогат-мајка, но италијанскиот магазин Chi објави дека неговата девојка Џорџина Родригез е бремена со близнаци.

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Португалскиот репрезентативец пред неколку дена на социјалните мрежи објави фотографија со Џорџина на која се гледа дека таа има заоблено стомаче.

Откако тренерот на Реал Мадрид му даде неколки слободни дена, Роналдо замина на одмор со Џорџина на Корзика.

Италијанскиот магазин на својата насловна страница објави дека Џорџина очекува близнаци.