Бевме под тушот кога ме подигна и… Кој е најдобриот секс кој жените го имале?!


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Секој доживеал еден секс кој бил толку добар што не може да се заборави.

25 жени во дваесеттите за Космополитан открија како им изгледал најдобриот секс кој некогаш го доживеале и што најмногу им се допаднало.

„Ме бутна на вратата, ме подигна и фрли на кревет, а за тоа време ги држеше моите раце да не можам да се поместам. Беше неверојатно.“

„Имавме секс 45 минути, направивме пауза и продолживме уште еден час.“

„Во текот на аналниот секс го стави вибраторот на мојот клиторис.“

„Ме праша дали ми се допаѓа тоа што го прави. Тоа беше првпат фраер да ме праша такво нешто. Беше толку добро бидејќи разговаравме за тоа што еден на друг ни се допаѓа.“

„Мојот дечко навистина сака да ми понуди орален секс и тоа е неверојатно, особено кога ќе погледнам доле и гледам како ја гледа мојата реакција. И сите тие гризења од внатрешната страна на моите бедра.“

„Ми кажа дека му се допаѓа додека орално ме задоволува.“

„Ме гушеше додека беше горе, слно ме возбуди што презеде толкава контрола.“

„Ми ги држеше нозете во воздух, тоа создава одлично чувство додека е тој горе.“

„Бевме под туш кога ме подигна и ме притисна до ѕидот. Беше спонтан и агресивен на добар начин, тоа беше баш секси.“

„Ми ги врза рацете.“

„Му кажав да ми прави што сака, па ме заврза и ми стави превез преку очите. Неверојатно ме запали тоа што не знаев што следно ќе направи.“

„Секогаш сум била малку несигурна околу своето тело, но еден фраер ме соблече, а потоа ме гледаше неколку минути. Се почувствував ранлива, а потоа прокоментира, Јас навистина имам среќа, никогаш ништо повеќе не ме запалило.“

„Седнав на него откако малку се мазевме. Во еден момент ја повлече мојата вагина на своето лице и почна да ме лиже среде разговор.“

„Мојот дечко започнува бакнувајќи ме по грбот, потоа оди кон вратот, а во истовреме ме фаќа за брадавиците. Од тоа ме полазуваат морници.“

„Подигни ме. Направи нешто со тие мускули.“

„Ме повлече за коса.“

„Ме изненади со вибратор и ме пушти да ја преземам контролата. Нема ништо посекси од момче кое има доволно самодоверба да донесе играчка во кревет за да го зголеми своето и моето задоволство.“

„Откако орално ме задоволи, мојот бивши ми ги стави прстите во уста пред да ме бакне. Тоа ме излуди.“

„Еднаш фраерот и јас најдовме најлуди сексуални пози и сите ги пробавме. Никогаш не ми било позабавно за време на сексот.“

„Свршивме истовремено. Беше неверојатно.“

„Полека ме бакнуваше по цело тело.“

„Мене ме стави во центарот на вниманието. Фраерите обично се подредуваат себеси први.“

„Еднаш ми го стави прстот во анусот додека орално ме задоволуваше.“

„Ми го лижеше анусот додека ме задоволуваше од грбот.“