Атрактивна Бразилка на финалето од Копа Америка навиваше „тасма“ гола


Аргентина на се или ништо, сега мора против Очоа - 7 ден ↓↓↓Бразил го победи Перу во финалето од Копа Америка и по дванаесет години повторно се најдоа на престижниот фудбалски трон од Јужна Америка.

Среќата со бразилските фудбалери ја споделија сите нивни навивачи кои беа на и надвор од трибините каде се играше финалето. А на трибините имаше и една жешка Бразилка која, можеби им донесе и среќа на „кариоките“ со своето разголено издание во кое се појави меѓу публиката.

Целосно гола, поточно со само три микро лепенки на ептен интимните места, фаталната бразилска убавица навиваше на трибините за својот национален тим.

Дали на стадионот пристигнала гола или таму се раслекла, тоа веќе и не е така важно. Битно нејзините фотки го обиколија светот на интернет медиумите и социјалните мрежи.