Жешката тенисерка Цибулкова во секси издание без гаќички и градник


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Словачката тенисерка Доминика Цибулкова важи за една од најзгодните тенисерки на светот, а за тоа и самата е свесна, па редовно ги чести своите обожаватели на социјалните мрежи со жешки и провокативни фотографии.

Овој пат, позирајќи без градник и гаќички, Цибулкова покажа завидно импресивен „side boob“ профил кадар кој ги воодушеви машките фанови на жешката тенисерка.

Колку Доминика се грижи за својот изглед најдобро е опишано во реченицата која стои на нејзиниот Инстаграм профил:

„Модата е мојата страст. Добро, играм и по малку тенис“, отворено си признава Цибулкова.