Жешката Сахара Реј „на четврта“


Ep.2 Urban Explorer: Каде да се пирсате во Скопје!? ↓↓↓


Опасно провокативната и сексапилна Сахара Реј, бикини модел кој на Инстаграм има над еден милион следбеници, точно знае како да го задржи нивното внимание на нејзиниот профил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sahara Ray (@sahara_ray) on

Своите посветени и верни инста-обожаватели Сахара ги воодушеви со сет од четири провокативни фотографии покрај базен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sahara Ray (@sahara_ray) on

На радост на нејзините фанови, таа секојдневно објавува провокативни фотографии од разни дестинации во светот.