Жешка провокација: Вака Деми Роуз го одбележа најтоплиот ден во годината


1/8 финале на СП: Мегваер пак е главна тема - 15 ден ↓↓↓Британската старлета и Инстаграм модел Деми Роуз на заводлив и провокативен начин, со серија жешки фотки на нејзиниот Инстаграм профил, го одбележа најтоплиот ден во годината.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

На својот Инстаграм профил Деми вчера објави фотографии направени во када преполна со цвеќиња. Нејзините жешки и провокативни кадри беа буквално бомбардирани со милионски број на „лајкови“ и коментари од обожавателите.

Иако има само 24 години, Деми е една од највлијателните и најследени девојки на Инстаграм.