Женскиот ватерполо тим на Аргентина – од друга перспектива (снимка)


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Убава можност да се запознаат пливачките од женската ватерполо репрезентација на Аргентина од еден поинаков агол.