Заводничка на денот: „Да излезеш посилна“ со Кори Ји


Ep.2 Urban Explorer: Каде да се пирсате во Скопје!? ↓↓↓


Кори Ји е Инстаграм модел и водителка која во соработка со режисерот и снимател Едвин Рекон направија одлично провокативно видео во кое сексапилната Ји во преден план ги става својата заводливост, физички атрибути и телесна провокативност.