Жешко

Заспала пијана после маратон – се изненади од фотката што ја виде кога се разбуди

Британската „старлета“ Дани Харвуд објави фотографија на која позира речиси гола со медал од маратонот кој се одржа во Борнмут, на југот од Англија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by D A N N I I • H A R W O O D (@missdanniiharwood) on

Не објасни многу дали лично таа учествувала на маратонската трка, односно дали лично го добила медалот, или е од некој друг. Британските медиуми пишуваат дека нејзиното име го нема на листата од тркачи учесници на маратонот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by D A N N I I • H A R W O O D (@missdanniiharwood) on

„Се опив после маратонот и погледнете каква фотка си најдов во мобилниот телефон“, напиша на Инстаграм 35-годишната бујна блондинка која ги има красено и страниците на престижниот „Playboy“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by D A N N I I • H A R W O O D (@missdanniiharwood) on

To Top