Запознајте ја најатрактивната навивачка на Јувентус (фото)


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


За неа не постои ништо друго освен Јувентус! Нејзиното име е Микела Проети и е голем навивач на актуелниот италијански шампион.

Микела дојде во центарот на вниманието во италијанските медиуми порди атрактивниот начин на облекување кој е дефинитивно поврзан и со Јувентус.

Инстаграмот и е преполн со фотографии во „униформа“ на својот омилен клуб.