Во нејзино вообичаено издание: Клум си „грми“ топлес на плажа


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


Убавицата од светот на модата и шоубизнисот Хајди Клум, кога е на плажа, нема многу компромис во врска со разголувањето и уживањето во сончевите зраци со што помалку „крпчиња“ на себе.

Славната манекенка љубовната среќата ја пронајде со гитаристот од бендот „Токио Хотел“, Том Каулиц, а врската ја потврди во јавноста на крајно неочекуван начин, за време на пауза на снимањето „Америка има тален“. Сега парот е на одмор во Мексико каде ужива во рајските плажи, а Хајди покажа колку е слободоумна.

Дестинацијата на заљубениот пар е летувалиштето Кабо Сан Лукас, а најмногу време поминале сами во вилата која ја изнајмиле за одмор. Папараците не губеа време, па ги сликаа, а двајцата не можеа да ти тргнат рацете еден од друг.

Нивната љубов почнала неочекувано за време на натпреварувањето „Америка има талент“, нивното дружење за брзо време прерасна во романса.