Мајтап

Виц: Син или ќерка

Муабетат двајца другари чии сопруги се бремени:

Брат, што сакаш ти да имате повеќе – син или ќерка?

Ќерка.

А зошто?

Барем ќе бидам сигурен дека внуците се мои.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top