Вистинска секс бомба: Ирина распали во полн сјај на црвениот тепих во Кан


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Познатата манекенка и модел, Ирина Шајк, само два месеци после породувањето, се појави во предизвикувачки жолт фустан на црвениот тепих во Кан, каде сите присутни ги остави без здив.

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Ирина блесна во длабоко и провокативно деколте, во топ форма која ја истакнуваше заводливиот фустан, на која пазеше и додека беше бремена. Како што претходно изјави за Elle, со правилна исхрана и фитнес, сè е можно дури и кога една жена е бремена. Познатата убавица тоа и го докажа со своето спектакуларно враќање на црвениот тепих пред објективите.

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Таа и славниот актер Бредли Купер кон крајот на март добија девојче на кое му дадоа име Леа де Сејн Шајк Купер.

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on