Видео: Танцот на Мустафи во соблекувалната е апсолутен ХИТ


Роналдо нека се пази, Мароко гази - 19 ден ↓↓↓Синоќа Арсенал со 3:1 го победи тимот на Лестер, а тоа беше причина за големо славје во соблекувалната.

Најрасположен беше Мустафи кој одигра „луд“ танц кој веднаш стана хит на социјалните мрежи.