Вебкафе

ВИДЕО: По поразот на омилениот тим, се препуштија на страстите во метро!

На Инстаграм е објавено видео од пар како се секса во подземната железница во Њујорк, откако нивниот тим Њујорк Јенкис го изгубил натпреварот.

Парот утеха од поразот си најде во ослободување од нагоните, а притоа не можеа да дочекаат да стигнат дома, па предиграта ја направија во подземната железница.

За оние што ги интересира Јенкис изгубија од Бостон Ред Сокс, а двајцата нивни навивачи облечени во дресови беа снимени во возот број 5.

Другите патници воглавно (се правеа дека) не забележуваа што се случува. Кога возот стигнал на станицата Grand Central, парот престанал како ништо да не било, но некој ги снимил, а снимката е објавена на Инстаграм профилот SubwayCreatures.

Судејќи по коментарите, поголем проблем е тоа што жената боса ги ставила нозете на столче, отколку што не можеле да си ги смират нагоните.

Making up for a huge Yankee loss #subwaycreatures

A post shared by SubwayCreatures™ (@subwaycreatures) on

To Top