Видео: Нова мајсторија на Меси за која зборува цел свет!


Меси против Левандовски -11 ден ↓↓↓Фудбалерите на Барселона денес ја започнуваат новата сезона, а Меси и друштвото се спремаат за одбрана на титулата.

Меси вчера на социјалните мрежи објави видео со кое ги воодушеви фановите. Аргентинецот со шут од 50-ина метри успеа да ја протне топката низ нозете на еден новинар… Погледнете!