Вежбаме со Тина Луис


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Вежбаме концентрација и изострување на погледот, што си мислевте вие?

Тина Луис е Германка која живее и „твори“ во Лос Анџелес, а вниманието на јавноста го привлече со жешките Инстаграм фотки на кои го форсира својот секси задник. Нормално, го одржува со многу вежбање, а што прави за да заработи за леб, тоа таа си знае, ние не го береме нејзиното гајле. 😀

A photo posted by Tina Louise (@miss_tina_louise) on