„Вежбајте до совршенство“ – вели таа

Британската моделка Деми Роуз на социјалните мрежи сподели секси фотографии како нова провокација за нејзините следбеници на социјалните мрежи.

На фотографиите кои ги објави Деми таа позира на тенискиот терен облечена само во бели бикини, чорапи и патики, но и очила за сонце.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

– Вежбајте до совршенство“, напиша таа во описот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)