Славни

Вели дека навива за Барса

Иако веќе некое време нејзиниот задник и природните бујни облини се заштитен знак и омилена глетка на навивачите од Барселона, Ливија Гуљо, овој пат, со градите и жешкиот задник реши да ја загрее атмосферата пред 51-от Супербол помеѓу Атланта Фалконс и Њу Ингланд Патриотс, кој се одржа изминатиов викенд.

Advertisements
To Top