Вака не може ниту Ким: Кајли Џенер честита Божиќ и Нова година со секси клип


Ep.2 Urban Explorer: Каде да се пирсате во Скопје!? ↓↓↓


Дефинитивно во многу погледи ја надминува својата сестра Ким Кардашијан. По повод божиќните празници, Кајли на нејзините обожаватели им подари видео во кое таа е целосно гола, но и влажна под туш заедно со Тајга.