Вака фаталната Сол Перез прослави 4 милиони следбеници на Инстаграм

Атрактивна аргентинска ТВ водителка која важи за една од најсексапилните презентерки на временска прогноза, жешката Сол Перез, со провокативни фотографии го прослави 4-милионитиот следбеник на социјалната платформа Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Solci Perez #lachicadelclima (@lasobrideperez) on

Сол Перез редовно споделува провокативни фотографии и видеа на социјалните мрежи, а со една од нив , додека гола во када јаде пица, ја прослави бројката од 4 милиони следбеници на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Solci Perez #lachicadelclima (@lasobrideperez) on

„Среќна сум. Нè има 4 милиони”, кратко прокоментира водителката покрај жешката фотографија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Solci Perez #lachicadelclima (@lasobrideperez) on