УРНЕБЕСНО: „Орален секс“ пред камерите на Ролан Гарос! (видео)

rolan

Интересна сцена е видена на еден од натпреварите на Ролан Гарос.

Еден тенисер побара медицински тајм аут на Ролан Гарос,па доби помош од физиотерапевтот. Камерите снимаа од малку невообичаен агол, па испадна малку повеќе безобразно.

Погледнете…