Црвениот латекс на Кнол изгледа беше премногу провокативен за обезбедувањето на трибините во Катар


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


Откако претходно го привлече вниманието со своето кратко и тесно здолниште и длабокото деколте на стадионите во Катар, а не беше санкционирана од обезбедувањето, познатата хрватска навивачка, Ивана Кнол, изгледа овој пат претера со црвениот латекс во кој се појави на дуелот меѓу Бразил и Хрватска според катарските аршини за пристојност на трибините.

Како што може да се види на последните фотографии од стадионот на кој се играше натпреварот меѓу Хрватска и Бразил, Ивана влегла во жестока дискусија со обезбедувањето на стадионот.