„Свет без граници“ – новата песна со спот на Каролина Гочева во тандем со Дуке Бојаџиев


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Музиката, текстот, аранжманот и продукцијата се на проверениот талент на Дуке Бојаџиев. На кларинет е легендата Исмаил Лумановски, виолина свири Владимир Крстев, а на бас е Трајко Симоновски. Уживајте.