Стјуард избркан од работа поради секс со машка порно ѕвезда во авион за време на лет


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Стјуард од авиокомпанијата „Delta Ailrines“ е избркан од работа поради секс скандалот кој го предизвикал за време на еден лет на неговата компанија.

Стјуардот бил суспендиран откако на социјалните мрежи се појавија фотографии и снимки од авионскиот тоалет, каде имал секс со машката порно ѕвезда Остин Вулф. Од компанијата им се извинија на патниците , кои биле сведоци на непримерното однесување на новниот вработен среде летот.

Остин Вулф

Стјуардот во униформа се снимал со порно ѕвездата и на Инстаграм напишал „Keep Climbing“ што е официјален слоган на „Delta Airlines“.

Порно ѕвездата Остин Вулф во слободното време се занимава и со проституција и своитер услуги ги наплаќа по 1.200 долари на ноќ .