Српскиот селектор им честиташе на Хрватите, па им подари бакнеж во уста (фото)

savic

Роналдо нека се пази, Мароко гази - 19 ден ↓↓↓Во вчерашното полуфинале селекцијата на Србија се пласираше во финалето победнувајќи ја Хрватска со 9:7.

Селекторот на репрезентацијата на Србија, Дејан Савиќ по победата направи еден навистина интересен гест.

Имено, тој отиде до противничкиот табор со цел да му честита на својот противник, а потоа и го бакна физиотерапевтот на Хрватска и тоа во уста.

Сега дали тие се познаваат и во приватниот живот или пак Савиќ под влијание на емоциите од победата се изразил на таков начин не е познато.

savic