Сораја не знае за доста: Излезе во фустан и покажа се! (фото)


Лига на Шампиони: Нова сезона, нови очекувања! ↓↓↓


Сораја Вучелиќ носи се помалку и помалку облека, а неодамна се појави во едно казино каде што носи фустан кој не крие скоро ништо, туку напротив го открива нејзините бујни облини.

Освен што станува збор за минич со отворен грб и „деколте до папук“, фустанот има цеп кој открива се. Цепот е поврзан со ланци кој едвај успеваат да додржат да не испука 🙂 .

Погледнете: