Сопственичките на најубавите задници во светот направија заедничко селфи (фото)

Децата кои денес се палат на задникот од Ким Кардашијан никогаш нема да дознаат што значи да уживаш во фогографиите и обилините од Џенифер Лопез во времето кога Фотошоп не беше толку достапен.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Џенифер Лопез беше сопственичка на најдобрите позадини на светот додека не се појави Ким Кардашијан.

Ким и Џенифер направија заединчко селфи, а сликата ја лајкуваа скоро пола милион обожаватели.