Никогаш задоволна: Плејбој зајачицата одлучи да започне со диета, а фановите во шок: „Тоа не ти е потребно“

Клои Кан ги изненади своите фанови со одлуката дека започнува диета. Тие имено сметаат дека никаква диета не и е потребна.

A post shared by ?Chloe Khan? (@chloe.khan) on

„Диетата започнува на 2 јануари. Кој е со мене?“, пиша од Дубаи. Не се сите воодушевени, но некои ја поддржуваат. На оваа порака таа доби 20.000 лајкови.

A post shared by ?Chloe Khan? (@chloe.khan) on