(С)облечена само во боја: Кајли Џенер ги запали своите фанови со оваа фотка


Лига на Шампиони: Нова сезона, нови очекувања! ↓↓↓


Полусестрата на Ким Кардашија, Кајли Џенер, знае како да ги загрее страстите на своите обожаватели на социјалните мрежи.

A photo posted by Kylie (@kyliejenner) on

„(С)облечена“ само во тегет сина боја, Кајли позираше пред објективот на Саша Самсонова во рамките на еден нејзин проект кој е во тек.