Славната австралиска блогерка најдена мртва во Грција


Меси против Левандовски -11 ден ↓↓↓20-годишната популарна австралиска блогерка, Шинед МекНамара, беше пронајдена мртва во Грција, пренесуваат австралиските медиуми.

A post shared by Salt Bby ? (@sineadmcnamara) on

Нејзиниот брат, Џејк МекНамара, ја потврди трагичната вест за тамошните медуми со соопштение во кое стои дека „ги примил најлошите вести во животот“. Причината за смрта на младата МекНамара засега не е откриена.

A post shared by Salt Bby ? (@sineadmcnamara) on

A post shared by Salt Bby ? (@sineadmcnamara) on

Последните година дена Шинед на Инстаграм објавуваше фотографии од одмори низ луксузни летувалишта ширум светот, а пред 6 дена објави фотографија од последниот одмор во Грција.

A post shared by Salt Bby ? (@sineadmcnamara) on

A post shared by Salt Bby ? (@sineadmcnamara) on

A post shared by Salt Bby ? (@sineadmcnamara) on