„Скината“ Меган Фокс: Жешката убавица провоцира на Инстаграм


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


„Близначката“ на славната актерка Меган Фокс, како што е позната на социјалните мрежи Бразилката Клаудија Аленде, со нова жешка разголена фотографија го запали Инстаграм и своите фанови на оваа социјална платформа.

Во костим за капење, но без горниот дел, таа позира пред базенот, а нејзината поза изгледа прилично смело пред камерата.