Скарлет Јохансон растура во новиот трејлер за Ghost in the shell


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


Од манга роман и аниме, до моќен холивудски блокбастер, еве го првото промотивно видео на Ghost in the shell од Руперт Сандерс.

Скарлет Јохансон го глуми ликот The Major, човек-киборг кој се бори со најлошите криминалци од подземјето како водач на елитната специјална единица, Section 9. Премиерата на Ghost in the shell е закажна за 31 март, 2017 година.